LED zářivky

Hodí se kamkoliv, šetří spoustu energie a navíc i skvěle vypadají. LED zářivky jsou světlem budoucnosti, a to doslova a do písmene. Nová generace klasických zářivek do kuchyně Vás doslova ohromí svou funkčností.

Uspoří takřka dvě třetiny elektrické energie, což se brzy projeví na faktuře za energie. Dlouhá životnost a nulová údržba, to jsou zase důležité faktory, které jistě ocení nejedna hospodyně. Výhodou je i kvalita světla, kterou Vám prostě klasické žárovky starého typu z vlákna nemohou poskytnout, ani kdyby měly umělou inteligenci a chtěly se takto zavděčit svým majitelům.

LED zářivky také v neposlední řadě šetří zrak, a to nejen proto, že nijak nepoblikává, ale svítí ihned po startu jasným světlem. Nabízejí stabilní světelný tok, který je naprosto nezávislý na tom, jaká je v okolí přístroje zrovna teplota. Výhodou je také výjimečně tichý provoz, protože mírná hlučnost bývala v minulosti problémem předchůdce těchto zářivek – a i kvůli tomu se nenaplnil prodejní potenciál takového výrobku.

Žádné ultrafialové a infračervené záření, jen poctivé světlo, které pomůže při práci, učení i pohodovém odpočinku. Skleněné části, které mohou být při rozbití nebezpečné, rtuť, fosfor ani olovo – to u LED zářivek rozhodně nečekejte. Maximální důraz na ekologickou stránku věci dokazuje i fakt, že tento materiál lze po letech plně recyklovat.

LED zářivky se hodí i do komerčních prostor všeho druhu, nemají samozřejmě své využití jen a pouze v domácnostech. Hodí se třeba do kanceláří, podzemních garáží nebo chladicích boxů v hypermarketech, které je třeba pro zvýšení prodeje účelně nasvítit. Využití najde i ve školách nebo výrobních halách, prostě všude, kde je třeba tak nějak šetřit elektřinou.